Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinecienki blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
482546 odwiedzin | wpisów: 411, komentarzy: 932, obserwuje: 96

Nadproża łukowe

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tynki się robią (a widzę, że tynkowanie to jednak kupa roboty blog budowlany - mojabudowa.pl), poniżej zamieszczam obrobione okno. Natomiast dużo roboty jest przy oknach łukowych. Okno w sypialni z balkonem nie wymaga wiele wysiłku, natomiast okienko na klatce schodowej wymaga skucia trochę nadproża, aby po tynkowaniu otwierało się bez przeszkód blog budowlany - mojabudowa.pl (a zresztą, jak montowali okna to wprawdzie je troszkę cofnęli do środka, ale ostrzegali, że to małe trzeba będzie skuć). Ale jak narazie to widzę, że ekipa tynkująca wie o co chodzi w tynkowaniu i jakoś sobie radzą blog budowlany - mojabudowa.pl.

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany


Tynki cd.

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tynkowanie trwa, a że narobiłem na poddaszu troszkę pomieszczeń (nad garażem) to troszkę potrwa blog budowlany - mojabudowa.pl. Kilka ścianek jest już gotowaych i wg. mnie nie będą wymagać szpachlowania (ale pozyjemy zobaczymy - jak wyschną) blog budowlany - mojabudowa.pl. Sufit w garażu został oklejony w całości, teraz pewnie klej i siatka.

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany


Komentarze (3)
Tytuł: PRZYJEMNOŚCI
autor:eden1  dodano: 2010-04-30 | 08:56:15
Ach te tynki - kiedy będą u mnie!

Jesteś dość aktywny proponuję rozpropagować to pozdrowienie wśród blogowiczów. Czyż nie robimy tego z satysfakcją? Czyż nie robimy tego dla PRZYJEMNOŚCI! - \"Ktoś kiedyś tak mnie pożegnał. Zapomniałem w którym regionie Polski to było, ale takie pozdrowienie ma coś w sobie\"

Jeszcze raz przede wszystkim PRZYJEMNOŚCI - z budowania i nie tylko!!
Tytuł: ctrl+c ctrl+v z mojego bloga :)
autor:koralgol2norbiwolow  dodano: 2010-04-30 | 13:37:20
Wszystkiego Naj... dla Twojej lepszej Połowy z okazji urodzin:) A w prezencie niech zobaczą jakie ładnie domki im budujemy :)

p.s.
- co do okien to u mnie na ścianie bocznej planuje jedno na wysokości jadalni ( aneksu jadalnego ) - tylko zastanawiam się ile je wysująć w stronę salonu od rogu kuchni aby nie kombinowac potem z ustawieniem mebli - w sumie to chyba bedzie na wprost kominka to okno - u mnie okna beda 150x150 w jednej tafli - zarówno na dole jak i na górze
Cienki jakbyś mógł mi napisać w jakiej odległości na górze w pokoju nad kuchnią od ściany narożnej zaczyna sie okno - chciałbym zlicować pionowo dolne okno jadalni i górne pokoju - w projekcie nie moge tego doszukać :(

czy nie bedzie za ciemno w salonie z tym jednym oknem ( strona zachodnia ) ???
Tytuł: okno
autor:cienki  dodano: 2010-04-30 | 14:09:51
U mnie jest jasno (też strona zachodnia) ale ja mam dwa okna 180 i od północy 160 x 235.

Pozdro

Wczorajsze tynkowanie

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ekipa od tynków wczoraj zaczęła prawdziwe tynkowanie blog budowlany - mojabudowa.pl. Wprawdzie efektów wielkich jeszcze nie widać, ale mam nadzieje że tynki bedą ładne - robimy białe cementowo-wapienne maszynowe - konkretnie Kreisel TYNK 511 L blog budowlany - mojabudowa.pl.

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany


Sufit w garażu

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ekipa od tynkowania okleja również sufit w garażu styropianem (coby na górze było cieplej) blog budowlany - mojabudowa.pl, a ja zamontowałem na suficie gniazda do zasilania i sterowania bram garażowych blog budowlany - mojabudowa.pl.

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany


Komentarze (8)
autor:romka  dodano: 2010-04-29 | 07:56:34
fajny pomysł z tym styropianem, muszę zapamiętać :)
autor:lulikowo  dodano: 2010-04-29 | 08:02:38
My też mamy taki zamiar. Ocieplimy też w garażu ścianę między nim a resztą budynku...
autor:aniailukasz  dodano: 2010-04-29 | 08:25:05
nas to ominie, nad garażem mamy dach jętkowy ale warto zapamiętać!
Tytuł: styro w garażu ???
autor:koralgol2norbiwolow  dodano: 2010-04-29 | 08:35:10
Cześć.
Też mam w planach docieplenie garażu od wewnątrz ( sufit i ściana boczna z częścią mieszkalną ) Czy styropian na suficie nie bedzie ulegał degradacji pod wpływem np oparów paliwa lub innych chemikaliów które z reguły trzyma sie w garażu a one zawsze coś parują . Jak zabezpieczasz ten styro ??? standardowo siatka i klej i na to cos jeszcze ??? Na co kleisz styropian do sufitu - zwykły klej zaprawa czy klej pianka w pistolecie ???? i jaka grubość styropianu ??? Boczna ścianę między częścią mieszkalną a garażem myslałem ocieplić 10 cm bloczkami ytong termopor ( podobno nowość o super parametrach ) lub styropianem ( bardziej podatny na uszkodzenia - a w garażu rózne rzeczy się robi i łatwo takie docieplenie chyba uszkodzić).
dzięki za info o nadprożach i otworach drzwiowych - czyli ja u siebie troche za duzo zostawiłem np w drzwiach do garażu - chyba że wstawię 90 - tylko po co :) Wejściowe mam nadzieję że dostanę standardowe 100 w normalej cenie bo luka jest na 112 :)
Pozdro
Norbert
Tytuł: styro
autor:cienki  dodano: 2010-04-29 | 08:50:10
Styropian ma grubość 5 cm (na górze pod wylewki też pójdzie 5 cm, co razem daje 10 cm i myślę źe spokojnie wystarczy). Styro jest lepione na normalny klej, potem chyba siatka i klej i pomalować - w sumie to nawet nie wiem, bo to ocieplenie to szef ekipy tynkarskiej zaproponował (i słusznie zresztą) i wszystko sami robią.
Co do ocieplenia ściany bocznej to postanowiłem tego nie robić - myślę, że nie ma potrzeby - garaż graniczy z garderobą, a tam może być troszkę zimniej, łazienką dolną, gdzie przypuszczam i tak się będzie tylko siku robiło oraz gabinecikiem, który w znacznej części przylega do kotłowni w której i tak będzie cieplej niż w garażu.
Pozdro
Tytuł: Warto
autor:eden1  dodano: 2010-04-29 | 11:06:48
skorzystać z tej podpowiedzi. Różnica temperatury w garażu 16 stopni o pomieszczeniami mieszkalnymi jest dość duża. Izolacja odetnie przenikanie ciepła. Skorzystam z tej podpowiedzi i odizoluję sufit w garażu i ściany.
Tytuł: Podglądanie jest spoko :-)
autor:konieczko  dodano: 2010-04-29 | 11:50:42
Chyba też skopiuje pomysł :-)
Pozdrawiam
K
Tytuł: prawa autorskie :)
autor:koralgol2norbiwolow  dodano: 2010-04-29 | 12:06:27
Myślę że lepiej dac pare cm styro na ścianę bo faktycznie w garażu max 8 stopni będzie a w domku 22 - przenikanie ciepła to raz a punkt rosy w przegrodzie to dwa :) Tak na mój laicki umysł budowlany sie wydaje - w zaokrąglenie to max 2m3 styro 10 cm wystarczy - czyli w kwocie myslę max 400 zł z osiatkowaniem i oklejeniem można się zmieścić - minus to ograniczenie montażu ciężkich szafek lub półek na tej ścianie - ale zawsze mozna po drugiej stronie :)