Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinecienki blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
482546 odwiedzin | wpisów: 411, komentarzy: 932, obserwuje: 96

Okna - montaż skończony :-)

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jak wcześniej pisałem (szybki meldunek z budowy) dzisiaj ekipa montowała okna blog budowlany - mojabudowa.pl. Montaż zaczął się ok. godziny 8.30 rano, a o 14 już ich nie było blog budowlany - mojabudowa.pl. Ale wszystkie okna zamontowali - jak na razie nie mam zastrzeżeń blog budowlany - mojabudowa.pl. Poniżej fotorelacja.mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany 

 


Komentarze (5)
Tytuł: okienka
autor:amber2 dodano: 2009-12-29 | 21:30:48
witam, do nas okienka dojechały dopiero dzisiaj i jeszcze nie wstawione. Okna bardzo fajne, ale jeszcze fajniejsza błyskawiczna metamorfoza domu - niesamowite!!!
autor:cienki dodano: 2009-12-29 | 21:37:12
Z oknami domek nabrał wyglądu prawdziwego domu :-) Coraz bardziej się mam podoba :-))
Tytuł: okna
autor:m.m.alabaster dodano: 2010-01-04 | 00:07:43
Hej cienki. Mam jedno pytanie. Czy mozna wiedziec skad brales okna? Jestem z Sanoka i nie dlugo przyjezdzam na kilka dni, chcialabym zorientowac sie w okna w tym czasie. Mam juz 4 wyceny, ale zawsze lepiej miec cos sprawdzonego. Dziekuje i pozdrawiam
Ps. ale Wam zazdroszcze sniegu!!!
Tytuł: okna
autor:cienki dodano: 2010-01-04 | 07:32:52
Witaj, śniegu to dopiero teraz nasypało :-) Okna brałem z Pamoplast w Ustrzykach Dolnych (z tego co wiem to mają sklepy w Sanoku i w Rzeszowie).
Pozdrawiam
Tytuł: dzieki
autor:m.m.alabaster dodano: 2010-01-04 | 08:55:02
Dziekuje. Mam wycene z pamoplastu. Dobrze wiedziec ze jestes zadowolony, bo wlasnie zastanawiam sie na tymi oknami. Pozdrawiam

Już są :-)

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Szybki meldunek z placu budowy blog budowlany - mojabudowa.pl. Jak donieśli donosiciele już są, nowe, białe i czekają na zamonotwanie blog budowlany - mojabudowa.pl. Oczywiście nasze okienka - mała rzecz a cieszy blog budowlany - mojabudowa.pl. Tak więc jak wczoraj telefonicznie się zapowiedzieli, tak dzisiaj zjawiła się ekipa z oknami i będą montować blog budowlany - mojabudowa.pl. Zdjęcia oczywiście (jak fotograf blog budowlany - mojabudowa.pl zrobi i prześle) zamieszczę wieczorem. I to na tyle szybkiego meldunku blog budowlany - mojabudowa.pl.


Okna

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie, długo nic nie pisałem, ale nic się nie działo blog budowlany - mojabudowa.pl. Natomiast dzisiaj z rana dzwonią chłopaki od okien, czy aby nie mam nic przeciwko temu, coby jutro okienka wstawić blog budowlany - mojabudowa.pl. To ja na to jak na lato blog budowlany - mojabudowa.pl (wprawdzie w nocy troszkę śniegiem popruszyło). Tak więc, jak dobrze pójdzie to będziemy mieli prawie SSZ. Pozdrawiam blog budowlany - mojabudowa.pl.


Święta :-)

autor: cienki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 

 Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu iść na spacer gdzieś do lasu? Może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski? Może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju? Ważne, aby w te święta, Był ktoś, kto o nas pamięta.

 

 mojabudowa.pl - blog budowlany